Homepage

Tento server přináší informace o možnostech grantového financování projektů.
Pro přidání tiskové zprávy nebo článku využijte vstup přes encyklopedické heslo organizace, jež grant vypisuje [možnost vyhledání].

Společný dorostenecký tým Rožnova a Horní Bečvy na podzim exceloval

Vynikající podzim týmu dorostu

Vynikající podzim prožil nově založený tým dorostu FC Rožnov a Horní Bečvy v krajské skupině dorostu.
Bilance je vypovídající:

1. Rožnov pR 13 12 0 1 68:16 36 0 0

V první řadě bych chtěl poděkovat vedení Tj Sokol Horní Bečva, že umožnili svým dorostům přestup k nám do Rožnova. Myslím si, že hned první den kluci zapadli do týmu a vznikla super spolupráce.

Dále bych chtěl poděkovat celému vedení FC Rožnov, že mi umožnili trénovat spolu s Karlem Mičkalem a Radimem Poláchem z Horní Bečvy naše kluky v Rožnově. Před začátkem sezony byly ambice velmi jasné. Po sestupu z krajského přeboru postoupit další rok hned zpátky.

Začátek sezony začínal úplně výborně, kdy na trénink chodilo 22 kluků. Postupem času jich ale pár skončilo. Odehráli jsme super podzim, kdy jsme ztratili jen 3 body ve velice smolném zápasu s Mladcovou.

Konec sezony byl velice hektický, kdy jsme měli hodně zraněných, ale i tak jsme to zvládli na výbornou. Samozřejmě velké dík patří také klukům, co makali celý podzim a dali do toho úplně vše! Pokud chtějí kluci postoupit, musí v zimní přípravě dát do toho úplné maximum. Takže kluci svým jménem vám chci poděkovat za super výkony a doufám, že zvládneme spolu další jarní spolupráci a postoupíme. Děkuji.

Jiří Nuc

Za výbor TJ děkuje Marie Němcová

Zleva nahoře: David Janíček, Erik Gomola, Štěpán Ondruch, Stanislav Řezáč, trenér Karel Mičkal, asistent trenéra Radim Polách, vedoucí mužstva Nuc Jiří, Vojta Porubský, Krystián Volek, Ondra Hrůzek, Ondra Gaďourek.Zleva dole: Lukáš Zetek, Lukáš Mužátko (kapitán), Marek Juračák, Václav Kolařík, Matěj Juřík, Vojta Maceček, Josef Novák, Martin Urban.
Zleva nahoře: David Janíček, Erik Gomola, Štěpán Ondruch, Stanislav Řezáč, trenér Karel Mičkal, asistent trenéra Radim Polách, vedoucí mužstva Nuc Jiří, Vojta Porubský, Krystián Volek, Ondra Hrůzek, Ondra Gaďourek.
Zleva dole: Lukáš Zetek, Lukáš Mužátko (kapitán), Marek Juračák, Václav Kolařík, Matěj Juřík, Vojta Maceček, Josef Novák, Martin Urban.
Nejlepší střelec: Václav Kolařík – 25 branek
Nejlepší střelec: Václav Kolařík – 25 branek
Trenér: Karel Mičkal,  asistent trenéra Radim Polách, vedoucí mužstva Jiří Nuc
Trenér: Karel Mičkal, asistent trenéra Radim Polách, vedoucí mužstva Jiří Nuc
Nejproduktivnější hráči: Erik Gomola, Lukáš Mužátko, Václav Kolařík
Nejproduktivnější hráči: Erik Gomola, Lukáš Mužátko, Václav Kolařík

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím žádný názor)
DALŠÍ INFORMACE: Horní Bečva
Zveřejněno 08.12.2017 v 12:17 hodinCopyright 1998-2021 © infoSystem.cz