Homepage

Tento server přináší informace o možnostech grantového financování projektů.
Pro přidání tiskové zprávy nebo článku využijte vstup přes encyklopedické heslo organizace, jež grant vypisuje [možnost vyhledání].

Koupaliště Vlčnov [ Koupaliště nebo bazén ]

Ve Vlčnově je vždy o letních prázdninách v provozu koupaliště s osvětlenýcm bazénem 16 x 32 m., osvětleným hřištěm a dětským koutkem.
Součástí koupaliště je také bufet.

Provozní doba: červenec - srpen od 10 h. (denní, odpolední a noční koupání).


Staňte se architekty nového vlčnovského koupaliště. Piště svoje připomínky, názory a zkušenosti, jak by měl nový areál vypadat. Soutěž o celoroční vstup zdarma.

V současné době probíhá v rámci obecní rady a zastupitelstva obce diskuze, jak by to všechno mělo vypadat. Konečná podoba je zatím nejasná, ale již nyní je v plánu celková rekonstrukce bazénu a možné zvětšení jak na délku, tak i na šířku. Je nutná generální oprava či výstavba nového sociálního zázemí (WC, kabinky) a rozšíření dalších sportovišť.

Jak bude vypadat celkový projekt - tak o to se můžete zasloužit i Vy. Napiště svůj názor, zkušenost. Nebudete litovat.

Po uzavření a vyhodnocení diskuze vybereme nejzajímavější a nejpřínosnější názor a jeho autor či autoři slavnostně otevřou nové centrum vodních sportů ve Vlčnově. Navíc dostanou hodnotnou cenu - celoroční vstupenku na koupaliště. To za to stojí.

LOKALIZACE

DALŠÍ INFORMACE: http://www.Vlcnov.cz

AKTUALIZACE: Tomáš Kuča org. 56, 20.10.2004 v 13:52 hodinCopyright 1998-2021 © infoSystem.cz